| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Blokada mostu Man tga https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50612 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 21 paź 2021, 9:56 ] |
| Tytuł: | Blokada mostu Man tga |
Witam panowie. Takie pytanko w blokadzie mostu sprężyna tłoka blokady ma być przed widełkami czy za widelkami |
|
| Autor: | chodko [ 21 paź 2021, 12:09 ] |
| Tytuł: | Re: Blokada mostu Man tga |
Na 100% za widełkami ,od środka mostu .Sprężyna -widełki na popychaczu tłok cylinder. |
|
| Autor: | MAN [ 21 paź 2021, 12:43 ] |
| Tytuł: | Re: Blokada mostu Man tga |
Tak jak na zdjęciu
|
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 22 paź 2021, 20:38 ] |
| Tytuł: | Re: Blokada mostu Man tga |
Muszę wykonać instalacje elektryczna do blokady. Elektrozawor plus przewód do czujnika. Doradzi ktoś jak to zrobić najlepiej? |
|
| Autor: | MAN [ 23 paź 2021, 14:38 ] |
| Tytuł: | Re: Blokada mostu Man tga |
Tak to powinno wyglądać ![]()
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|