| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FM 12 traci moc pod górka włącza się ikoną dystrybutora z kreskami https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50444 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marcin2737738 [ 09 lip 2021, 23:10 ] |
| Tytuł: | Volvo FM 12 traci moc pod górka włącza się ikoną dystrybutora z kreskami |
Witam, Posiadam Volvo FM 12 solówka ( 3 ośka) z 2005 r i mam ostatnio problem gdy jadę pod górkę to czasami traci moc nie reaguje kompletnie na gaz i po pewnym czasie to ustaje (ok 15 sek to trwa) i zapala się ikonka dystrybutora a pod nia kreski . Czy mieliście taki problem i czy ktoś mógłby pomóc jak rozwiązać ten problem ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|