Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 maja 2021, 15:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2021, 12:10
Posty: 1

Witam. Nie jestem jakimś tam doświadczonym kierowcą bo dopiero od roku i do tej pory używałem Sygic Truck i raczej nie miałem z nią większego problemu, ale wyczytałem na forum że igo primo truck ma niby to dobrą opinię wiec postanowiłem go wypróbować i tak ustawiłem w nim trasę z Sanoka do Tarnowa na ul. Przemysłową 27 i wszystko było niby OK aż do ostatnich 3km gdzie nawigacja kazała mi skręcić z DK94 w prawo a zaraz za ok 150m ostro w lewo na drogę na którą nawet nie dało by się wjechać, nie było na wjeździe tej drogi żadnego ograniczenia tonażowego ale wjazd na nią takim dużym zestawem był nie możliwy w efekcie końcowym jakoś dotarłem do celu przy pomocy Sygic Truck. Później jak wyeliminowałem w ustawieniach IGO ten ostatni odcinek drogi na którą nie można było wjechać to pokazało już prawidłowy dojazd do celu tak jak to pokazuje sugic i TomTom i tu mam pytanie czy ta niby dobra nawigacja od razu nie mogła pokazać prawidłowego dojazdu tak jak to robią dwie inne powyżej wymienione tylko trzeba wiedzieć jakie drogi wyeliminować w ustawieniach to jest chyba według mnie nie zbyt normalne. Drugi przykład wytyczyłem sobie trasę z obecnego mojego miejsca zamieszkania czyli Grabownica do pewnej miejscowości w Bieszczadach Łukowe gdzie mieszkają moi rodzice i tu jeszcze większa paranoja jest to odcinek około 35Km i ta droga jest mi bardzo dobrze znana i co się okazuje że około 8Km przed celem zamiast prowadzić w lewo w prawdzie na ograniczenie do 10T ale nie ma innej drogi dojazdowej do tej miejscowości to ona każe jechać w prawo na miejscowość Czaszyn a w niej skręcić w poczną drogę która się po 300m kończy a później jest tylko polna droga przez las w prawdzie prowadzi ona do Łukowe ale po niej może przejechać tylko co najwyżej ciągnik rolniczy, chciałbym zobaczyć wynalazców tego słynnego IGO jak jadą po takiej drodze.
Obrazek

Obrazek

Dodałem jeszcze dwa zdjęcia wjazdu do Tarnowa na ul. Przemysłową 27 to pierwsze jest po wykluczeniu tego ostatniego odcinka a to drugie przed wykluczeniem, i tu mam następne pytanie jak wy możecie jeździć na tak pokopanej nawigacji jak ona tak tragicznie wprowadza w błąd i jeszcze ją chwalić że jest dobra, dodam że w ustawieniach mam wszystko dobrze ustawione trasa - szybka, tonaż, wysokość, odznaczone drogi gruntowe a i tak mimo tego w drugim przypadku woli prowadzić przez gruntową drogę leśną niż na ograniczenie do 10T.

Mam jeszcze pytanie związane z tą nawigacją, mianowicie czy jest w niej możliwe wyznaczanie punktów pośrednich na trasie a jak tak to jak to się robi bo jakoś nie mogę znaleźć.


Ostatnio zmieniony 30 maja 2021, 19:01 przez mkmartv, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: