| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Actros skrzynia biegów-problem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50288 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marcin_actros4148 [ 23 kwie 2021, 10:32 ] |
| Tytuł: | Actros skrzynia biegów-problem |
Witam. Mam problem ze skrzynią w actrosie z 2008 roku skrzynia joystick ze sprzęgłem. Mianowicie wypadają biegi wszystkie pełne tzn. te że strzałką u góry na połówkach jeździ normalnie. Dodam że mam na firmie drugi taki egzemplarz w którym skrzynia jest po remoncie i objaw jest ten sam. Błędów nie ma żadnych nauczanie małe i duże przechodzi. Prosze o pomoc. Z góry dziękuję. |
|
| Autor: | Siudem [ 16 wrz 2022, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: Actros skrzynia biegów-problem |
Witam kolego mam podobny problem ze skrzynia eps . Czy wiesz co może być przyczyna???? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|