| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zagubiony oryginał świadectwa kwalifikacji https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50173 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hanys1 [ 02 mar 2021, 21:48 ] |
| Tytuł: | Zagubiony oryginał świadectwa kwalifikacji |
Cześć, 4 lata temu robiłem prawo jazdy na C i kwalifikację zawodową. Chciałem zmienić pracę, ale pracodawca wymaga oryginału kwalifikacji. Czy wydziały komunikacji wydają duplikaty tego? |
|
| Autor: | SIOJU [ 07 mar 2021, 11:54 ] |
| Tytuł: | Re: Zagubiony oryginał świadectwa kwalifikacji |
Właśnie, też jestem ciekawy, bo mam tą samą sytuację |
|
| Autor: | Magazynier [ 07 mar 2021, 12:44 ] |
| Tytuł: | Re: Zagubiony oryginał świadectwa kwalifikacji |
http://www.wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46341 Pozdrawiam |
|
| Autor: | SIOJU [ 07 mar 2021, 13:05 ] |
| Tytuł: | Re: Zagubiony oryginał świadectwa kwalifikacji |
Dzięki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|