| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Podłączenie zawór Europa https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=49793 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Tymek94 [ 27 wrz 2020, 12:23 ] |
| Tytuł: | Podłączenie zawór Europa |
Witajcie, w zabytkowym holowniku Ikarus muszę podłączyć gniazda przyczepy jedno przewodowe, i żółte i czerwone, o ile podłączenie tego jedno przewodowego przez kapustę to nie problem o tyle muszę kupić zawór europę, czy moglibyście mi coś polecić, założenia proste by przyczepa hamowała także po zaciągnięciu hamulca postojowego w holowniku, gniazda m22x1,5 no i cena maks do 250zł brutto. Tutaj prosiłbym opis podłączenia poszczególnych przewodów, europa standardowo puszcza powietrze na żółte złącze po spadku ciśnienia w przyłączu hamulca postojowego tak? Czy coś potrzebuję jeszcze? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|