Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 cze 2020, 10:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 cze 2020, 10:01
Posty: 2

Witam wszystkich
Ostatnim czasem zakupiłem starszego Mana zabudowa burto firanka ze zsuwanym dachem. Zabudowa została zdemontowana zostały same burtu ze slupkami które chciałbym też zdemontować i tu pojawia się problem burty nie otwierane chyba od nowości zapieczone słupki udało mi się rozruszać je żeby otworzyć burty i je sciagnoc ale co ze slupkami za diabła nie mogę tej klamki niżej pociagnoc żeby odpiąć słupek jakieś pomysły ma ktoś bardzo proszę o pomoc


Post Wysłano: 28 cze 2020, 10:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Nie chce klamka "przeskoczyć" niżej niż do poziomu otwierania burty? Lać WD40 albo czymś podobnym, z przodu, z tyłu. Nie wiem jakiego producenta słupki, ale jeśli mają trochę luzu, to powinno się je udać wyciągnąć do góry nawet mimo zamkniętych zamków.


Post Wysłano: 28 cze 2020, 11:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Ostatnio w przyczepie uruchamiałem - z młota dostały parę strzałów na wysokości rygła - normalnie od czoła prosto w kłonice tam gdzie w ramce jest rygiel - 5kg i jebut , parę solidnych, następnie z czuciem młotem w klamki w dół i poszło - jak raz poszło to chodziły już jak należy.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 28 cze 2020, 13:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

zrób zdjęcie jakie to słupki jest kilka typów.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 29 cze 2020, 1:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 cze 2020, 10:01
Posty: 2

Na słupkach jest napis kinnegrip
Były zalewane WD i na następny dzień od nowa i tak jak kolega pisał dobry młotek ale nic rączki potrafiły się wygiąć a słupek dalej się trzyma widać że jest dobrze skorodowany wygląda jak by był przyspawany


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: