| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zapłon w Manie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=4945 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pawcio [ 29 paź 2006, 15:58 ] |
| Tytuł: | Zapłon w Manie |
Koledzy doradźciejak rozpracować zapłon w Manie 12-192,pompa rotacyjna.Najgorsze jest to że jest mocno poprzestawiany na kole napędu pompy.W jaki sposób sprawdzić w którym momencie rozpoczyna się wtrysk w pompie rozdzielaczowej [ Dodano: Nie, 29.10.2006, 22:48 ] Pomocy |
|
| Autor: | mikolaj [ 31 paź 2006, 10:53 ] |
| Tytuł: | |
podaj typ pompy lu rodzaj edc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|