Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 lis 2019, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2019, 20:43
Posty: 27

Witam . Mam problem z naczepa przed zaladunkiem jak naczepa jest pusta w poduszki idzie normalnie powietrze reguluje sie gora dol a po zaladunku schodzi calkowicie powietrze nie reaguje na podnoszenie opuszczanie gdy jade zaladowany po wybojach nie raz wroci do normy i pojdzie powietrze w poduchy . Nawet jak mam ciagnik odpalony na zaladunku potrafi nie raz opasc na poduszkach . Nie wiem czy winny bedzie zawor ten z drutem od poziomowania czy jakis grubszy zawor ?


Post Wysłano: 07 lis 2019, 23:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Pierwsze daj nura i zobacz czy poziomak z drutem jest dobrze zamocowany, może coś pezeskakuje i jest poza zakresem pompowania/upuszczania. Ewentualnie rozłącz drut i pokombinuj nim góra/dół zobaczysz czy reaguje wogóle.


Post Wysłano: 08 lis 2019, 14:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2019, 20:43
Posty: 27

Patrzylem to nie reaguje


Post Wysłano: 08 lis 2019, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2011, 21:01
Posty: 277
GG: 0

Do poziomaka idzie ciśnienie ograniczone do 7 bar. Sprawdź czy jest tyle na zasilaniu poziomaka i czy jest dostateczy przepływ, jak nie ma to reduktor ciśnienia- albo zatarty, albo pęknięty w środku.


Post Wysłano: 20 lis 2019, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 paź 2018, 20:51
Posty: 17
Samochód: Scania R500

Odkręć pręt od poziomaka i daj nim góra dół i zobacz ile musisz go poruszyć żeby zaczął poziomować. Przerabiałem u siebie. Nowy poziomak Wabco chyba ze 350 pln płaciłem


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: