| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Iveco Stralis 450 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48915 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Czaras [ 01 wrz 2019, 11:32 ] |
| Tytuł: | Iveco Stralis 450 |
Marka: - Iveco Model: - Stralis 450 Rok produkcji: - 2010 Przebieg: - 850 000 Wyposażenie: - salonka Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: - Schmitz Mega 2017r. Obsługiwane kierunki: - Szwecja, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry, Rumunia, Słowenia, Chorwacja Autem jeżdżę od maja, jest to moje drugie Iveco w jakże długiej półrocznej karierze kierowcy zawodowego ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | RAFUS [ 01 wrz 2019, 14:30 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
Fiacina znana mi już internetow, firma zreszta też ale z reala. Wzmacniałeś jakoś dokładkę zderzaka pod te lampki? |
|
| Autor: | TwoStepsFromHell [ 01 wrz 2019, 14:41 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
A ja to nawet szofera od dzieciaka znam! |
|
| Autor: | Czaras [ 01 wrz 2019, 14:49 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
Cytuj: A ja to nawet szofera od dzieciaka znam!
Co racja to racja Cytuj:
Fiacina znana mi już internetow, firma zreszta też ale z reala.
Nic a nic, myślę że nie ma takiej potrzeby Wzmacniałeś jakoś dokładkę zderzaka pod te lampki? |
|
| Autor: | PrzemoBTC [ 01 wrz 2019, 15:12 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
Wydaje mi sie, że gdzieś na Węgrzech lub Slowenii widziałem to auto. Będę wypatrywał |
|
| Autor: | Bauer [ 01 wrz 2019, 19:41 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
I ja mam podobne spostrzeżenia, że u Knedla między Ostravą a Mikulovem mijałem ten zestaw. |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 04 wrz 2019, 18:55 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
To ja Cię dziś miałem w goteborgu po południu. Tabliczka i obrysy od razu wpadły w oko Pozdro |
|
| Autor: | Czaras [ 05 wrz 2019, 19:36 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
Cytuj:
To ja Cię dziś miałem w goteborgu po południu.
Również pozdrawiam Tabliczka i obrysy od razu wpadły w oko Pozdro |
|
| Autor: | Czaras [ 20 wrz 2019, 15:16 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
Mała aktualizacja |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 20 wrz 2019, 17:24 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
wczoraj od was magnumke na orlenie w Grodzisku Wlkp. widziałem, to Ty jesteś ten Czaras co kiedyś w Borku zrobiliśmy spota jak jeszcze busem jezdziłem? |
|
| Autor: | Czaras [ 20 wrz 2019, 17:27 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
Cytuj:
wczoraj od was magnumke na orlenie w Grodzisku Wlkp. widziałem, to Ty jesteś ten Czaras co kiedyś w Borku zrobiliśmy spota jak jeszcze busem jezdziłem?
Tak to ja |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 20 wrz 2019, 17:30 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco Stralis 450 |
No to witam kolego po latach |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|