| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Badania do kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48709 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hadrit [ 01 cze 2019, 19:00 ] |
| Tytuł: | Badania do kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. |
Witam zacząłem kurs C,CE. Zanim zapisali mnie na kurs musiałem robić komplet badań aby wyciągnąć numer PKK. W czasie trwania kursu chciałem się zapisać na kwalifikacje a babka mi mówi że nie mogę bo nie mam orzeczenia do kwalifikacji. I moje pytanie brzmi czy lekarz może mi takie wystawić ? Czy wszystkie badania muszę robić odnowa ? Zaznaczam że badania robiłem 8 mają 2019 |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 32565 [ 02 cze 2019, 22:18 ] |
| Tytuł: | Re: Badania do kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. |
Musisz jeszcze raz zrobić badania. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|