| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Most Mercedes Vario 4.2 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48612 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kostekseb [ 14 kwie 2019, 19:44 ] |
| Tytuł: | Most Mercedes Vario 4.2 |
Witam. Mam do wymiany most w Mercedesie Vario, właściwie sam wsad wystarczy. Na moim moście na tabliczce jest napisane 43:10. Teraz pytanie, czy jak kupię wsad do mostu 43:11 to czy to będzie pasować? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|