| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48462 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | B.kot88@wp.pl [ 24 lut 2019, 10:59 ] |
| Tytuł: | MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
Witam. Po ustawieniu pokrętła na D3 stojąc np pod góre auto leci do tylu. Dopiero po dodaniu gazu rusza. Tak ma być czy coś jest zepsute. |
|
| Autor: | MAN [ 24 lut 2019, 11:22 ] |
| Tytuł: | Re: MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
Tak ma być, to nie jest automat jak w osobuwce że noga z hamulca i auto jedzie |
|
| Autor: | B.kot88@wp.pl [ 24 lut 2019, 13:26 ] |
| Tytuł: | Re: MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
Dzięki za pomoc, ale strasznie dziwne że tak jest. |
|
| Autor: | B.kot88@wp.pl [ 24 lut 2019, 13:27 ] |
| Tytuł: | Re: MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
Orientujesz sie kolego gdzie będzie bezpiecznik od ustawiania lusterek , bo mi lewa strona nie działa. |
|
| Autor: | MAN [ 24 lut 2019, 13:31 ] |
| Tytuł: | Re: MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
Samo lusterko jest do wymiany, osobnego bezpiecznika nie ma do lusterka |
|
| Autor: | B.kot88@wp.pl [ 24 lut 2019, 23:21 ] |
| Tytuł: | Re: MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
A orientujesz sie czy można zmienić język komputera na polski. Bo mam tylko wybór Angielski i Niemiecki. |
|
| Autor: | MAN [ 24 lut 2019, 23:31 ] |
| Tytuł: | Re: MAN Tga skrzynia AS Tronic ZF nie trzyma biegu |
Można wgrać polski język |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|