| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Midlum] Sworzeń zwrotnicy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48322 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pawel90 [ 01 sty 2019, 11:35 ] |
| Tytuł: | [Midlum] Sworzeń zwrotnicy |
Witam, posiadam Renault Midlum z roku 2007 280.18 DXI. Czy wymieniał ktoś sworzeń zwrotnicy w takim aucie? Posiadam prasę do tego celu, sworzeń wychodzi w górę, czy w dół? Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|