| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nie działa prędkościomierz MAN F2000 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48239 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ArturMAN [ 25 lis 2018, 16:11 ] |
| Tytuł: | Nie działa prędkościomierz MAN F2000 |
Witam, borykam się z problemem niedziałającego prędkościomierza w 26-403 95r. Wskazówka drga nonstop czy silnik włączony czy też nie. Tachograf rysuje poprawnie. Wyjęcie bezpiecznika uspokaja wszystko. Wymieniony impulsator... Proszę o jakieś wskazówki, pozdrawiam Artur. |
|
| Autor: | MAN [ 25 lis 2018, 19:53 ] |
| Tytuł: | Re: Nie działa prędkościomierz MAN F2000 |
Jeśli wskazówka podskakuje to masz problem z kablem łączącym tachograf z impulsatorem. Któryś z czterech kabli nie łączy. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|