| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man l2000 kontrolka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=48148 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mystyczny [ 30 paź 2018, 18:47 ] |
| Tytuł: | Man l2000 kontrolka |
Witam wszystkich czy mógłby ktoś mi powiedzieć od czego jest ta kontrolka? Z góry dzięki pozdrawiam.
|
|
| Autor: | MAN [ 30 paź 2018, 18:54 ] |
| Tytuł: | Re: Man l2000 kontrolka |
Automatyczny hamulec silnikowy /górski, pewnie razem włącza się razem z zasadniczym hamulcem nożnym |
|
| Autor: | Mystyczny [ 30 paź 2018, 20:14 ] |
| Tytuł: | Re: Man l2000 kontrolka |
Dzięki za odpowiedź |
|
| Autor: | MAN [ 30 paź 2018, 20:21 ] |
| Tytuł: | Re: Man l2000 kontrolka |
Tylko że tym klawiszem to raczej się wyłącza tą funkcję, bo ikonka na klawiszu jest przekreślona |
|
| Autor: | zzx [ 30 paź 2018, 20:45 ] |
| Tytuł: | Re: Man l2000 kontrolka |
w tych manach górski działa powyżej 1000 obrotów po wyłączeniu klawiszem nie działa w ogóle. |
|
| Autor: | sebotrucker [ 31 gru 2018, 1:02 ] |
| Tytuł: | Re: Man l2000 kontrolka |
Cytuj:
w tych manach górski działa powyżej 1000 obrotów po wyłączeniu klawiszem nie działa w ogóle.
a nie 900 ?
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|