| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Urlop kierowcy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47470 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Burlikowska [ 16 sty 2018, 11:37 ] |
| Tytuł: | Urlop kierowcy |
Witam. A jak wygląda urlop 2/2 , dwa tygodnie w trasie a dwa w domu. Czy należy się urlop wypoczynkowy? Bo pracodawca twierdzi, że kierowca ma urlop w ciągu tych dwóch tygodni kiedy jest w domu. |
|
| Autor: | Luka [ 16 sty 2018, 12:09 ] |
| Tytuł: | Re: Urlop kierowcy |
Kwestia dogadania. |
|
| Autor: | krzysiekjx1 [ 17 sty 2018, 15:25 ] |
| Tytuł: | Re: Urlop kierowcy |
Cytuj: Witam. A jak wygląda urlop 2/2 , dwa tygodnie w trasie a dwa w domu. Czy należy się urlop wypoczynkowy? Bo pracodawca twierdzi, że kierowca ma urlop w ciągu tych dwóch tygodni kiedy jest w domu.
jeżeli przez te dwa tygodnie pracujesz po 8h dziennie przez 5 dni w tygodniu a zatrudniony jesteś na pełny etat to jak najbardziej ma prawo tak twierdzić |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|