| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nicea A8 do Włoch. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47170 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JoHn [ 22 wrz 2017, 11:17 ] |
| Tytuł: | Nicea A8 do Włoch. |
Szybkie pytanie, przejadę dużym do Włoch, czy muszę iść tunelem Mont Blanc? |
|
| Autor: | Marecki [ 22 wrz 2017, 12:29 ] |
| Tytuł: | Re: Nicea A8 do Włoch. |
Przejedziesz. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka |
|
| Autor: | JoHn [ 22 wrz 2017, 16:17 ] |
| Tytuł: | Re: Nicea A8 do Włoch. |
Dzięki bardzo. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|