| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Spalanie solówek https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=47122 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | gnatowski1 [ 05 wrz 2017, 11:48 ] |
| Tytuł: | Spalanie solówek |
Witam ile pali man 18.320/330/400 Pozdrawiam |
|
| Autor: | SergiejTG [ 05 wrz 2017, 14:25 ] |
| Tytuł: | Re: Spalanie solówek |
Tyle ile wlejesz... |
|
| Autor: | Długi [ 05 wrz 2017, 18:31 ] |
| Tytuł: | Re: Spalanie solówek |
Cytuj: Tyle ile wlejesz...
Zero kultury, gdzie POZDRAWIAM na końcu ?
|
|
| Autor: | Kierownik [ 05 wrz 2017, 18:49 ] |
| Tytuł: | Re: Spalanie solówek |
I znowu zjechaliście nowego użytkownika |
|
| Autor: | mcr [ 05 wrz 2017, 20:24 ] |
| Tytuł: | Re: Spalanie solówek |
Nikt tu nie jest wróżką czy jasnowidzem |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|