Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 lip 2017, 15:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Musiałbyś coś więcej powiedzieć o nich i czy mają auta opisane to bym Ci powiedział czy ich gdzieś widac na terminalach. Chyba, że kolega Grzesiek coś wie :) Generalnie to służbie celnej poprostu odbija teraz. Więc każdy kto robił jakieś wałki się pozwijal napewno bo nie ma opcji. My jeździmy opisanymi beczkami pod koncernem, nie możliwości żeby nawet numer sent się nie zgadzał bo system na terminalach jest tak skonstruowany że nie wyjedziesz jak wszystko nie będzie grało na tip top. No chyba że ktoś sobie obetnie ilość o ponad 10% ale na Czechowicach nawet to jest niewykonalne. A kontrolę mam co 2 dzień a nieraz codzień. Ściągają nas jak przestępców na bombach, na przystanki, marginesy albo stacje innych koncernów gdzie nie wolno nam zjechać nawet za potrzeba bo takie procedury. Żadnych pieczątek ani protokołów ani nic. Jak ostatnio zarzadalem protokołu z kontroli bo mnie wkur**** kolejna kontrola i mówię że chce protokół z kontroli bo mi na shell-a nie wolno zjeżdżać to się omalo nie popłakali bo to trzeba ręcznie pisać i to ponad godzine trwa a przez godzinę to można ze 20 beczek wyjąć i statystyki kontroli podniesc. Porażka co oni odwalaja ale chyba muszą się wyżyć bo do czegos potrzebni teraz są.


Post Wysłano: 25 lip 2017, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Współczuję trzepania co drugi dzień, ale że barany z Wiejskiej wzięli się za przekręty paliwowe, to akurat bardzo dobrze.

To drugi ich plus, pierwszy to nie wpuszczanie emigrantów socjalnych.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 lip 2017, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Z pyskowic to chodzi o tych co Lagi za Yeahlczamiii ciągali ?
Jumas mój rekord to trasa Łagów-Tarnów na pusto i 6 kontroli ale zagotowany byłem na maksa, oni chyba sa dobierani w pary jak dawniej policja czyli jeden umie pisać drugi czytać.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: