| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| magnum etech brak powietrza w obwodzie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46973 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kubas1313 [ 21 cze 2017, 21:43 ] |
| Tytuł: | magnum etech brak powietrza w obwodzie |
Mam problem z magnum etech, nie pompuje powietrza do jednego z trzech obwodów a co za tym idzie nie działają hamulce, sprzęgło, podnoszenie foteli, brakuje powietrza w jednej butli. Wymieniłem zawór sześciodrożny i dalej to samo. Ktoś wie w czym może być problem? |
|
| Autor: | MAN [ 22 cze 2017, 9:50 ] |
| Tytuł: | Re: magnum etech brak powietrza w obwodzie |
Pewnie jakiś zawór zwrotny na tym obwodzie się zacioł i nie przepuszcza powietrza |
|
| Autor: | kubas1313 [ 22 cze 2017, 14:28 ] |
| Tytuł: | Re: magnum etech brak powietrza w obwodzie |
Gdzie szukać tego zaworu? |
|
| Autor: | MAN [ 22 cze 2017, 14:44 ] |
| Tytuł: | Re: magnum etech brak powietrza w obwodzie |
Między tym zaworem sześćiodroznym a zbiornikiem powietrza lub na wyjściu powietrza z zbiornika Odkręć przewód od zaworu sześćiodroznego i zobacz czy wogle podaje powietrze na ten zbiornik |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|