| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Autokar 80000 zł https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46889 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | maximus_pl [ 11 maja 2017, 13:30 ] |
| Tytuł: | Autokar 80000 zł |
Witam, Ktoś chce się poradzić, autokar będzie jeździł w linii regularnej na wschód pl-ua budżet to koło 80000 brutto coś tam jest koło 2000 roku, pytanie co będzie najmniej awaryjne ? lub co raczej nie zepsuje się aby dojechać do celu ? najmniejsze ewentualne koszta ? wiadomo że nie będzie to luksus |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|