| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania R420 HPI 2012r retarder wyrzuca płyn chłodzący https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46249 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Pablo90 [ 11 lis 2016, 11:39 ] |
| Tytuł: | Scania R420 HPI 2012r retarder wyrzuca płyn chłodzący |
Witam, posiadam samochód Scania R420 HPI z 2012roku i wczoraj po użyciu retardera wyrzuciła spore ilości płynu chłodzącego (około 5 litrów). Wcześniej nie było z nim problemu i działał idealnie. Czy ktoś miał podobny przypadek? Z góry dziękuję za odpowiedzi. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|