| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ciężarówka a jazda busem 9os do 3,5 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=46194 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | domino003 [ 27 paź 2016, 19:15 ] |
| Tytuł: | Ciężarówka a jazda busem 9os do 3,5 |
Witam mam pytanie od niedawna jeżdżę jako kierowca Ciężarówki.Mam pytanie ponieważ wybieram się turystycznie w trasę po europie busem 9 os do 3,5t czy muszę mieć przy sobie tarczki albo jakieś inne dokumenty? |
|
| Autor: | Krzysztof [ 27 paź 2016, 19:51 ] |
| Tytuł: | Re: Ciężarówka a jazda busem 9os do 3,5 |
Skoro jedziesz turystycznie poj. poniżej 3,5 t to tarczki możesz zostawić w domu. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|