| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Magnum 500DXI & 460DXI & MAN 18.430 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45863 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | nanek87 [ 14 cze 2016, 15:37 ] |
| Tytuł: | Renault Magnum 500DXI & 460DXI & MAN 18.430 |
Witam,może niektórzy pamiętają mnie z BTC gdzie czasem coś pisałem Magnum 500DXI rok produkcji 2009 Obsługiwane kierunki to Szwecja, Norwegia,Finlandia i bribałtyka ![]() ![]() Magnum 460DXI rok produkcji 2009 Obsługiwane kierunki to Szwecja, Norwegia, Finlandia i bribałtyka ![]() ![]() ![]() ![]() MAN TGA 18.430 rok produkcji 2006 Obsługiwane kierunki to Szwecja, Norwegia, Finlandia i bribałtyka http://images78.fotosik.pl/678/bfc332469d7aba98med.jpg[/img] Naczep nie opisywalem ponieważ często się przepinamy i bywa różnie.... Aktualnie osobiście podróżuje niebieską 500dxi Widoczna na jednym zdjęciu Scania 124 również należała do floty ale już śmiga pod inną banderą Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|