Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 maja 2016, 20:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Zmiana pracy , zmiana zestawu ...

Marka: Scania
Model: R380
Rok produkcji: 2006
Przebieg: 997960
Wyposażenie: Podstawowe,manualna skrzynia,klimatyzacja,sprężarka,aluminiowe felgi ( również naczepa ) i niestety brak lodówki...
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: Spitzer Silo , 2006
Obsługiwane kierunki: Polska , Czechy , Słowacja

Co do zestawu , jesteśmy w trakcie "ogarniania" wnętrza oraz naprawiania pierdółek po poprzednim traktorzyście...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 19 maja 2016, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Zajebista sprężarka! :)

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 maja 2016, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
Zajebista sprężarka! :)

Jak na standardową sprężarkę 30/40 min i beka pusta więc powodów do narzekania nie ma.Jedynie mogłaby być cichsza ...


Post Wysłano: 21 maja 2016, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Gdzie na załadunkach cię najczęściej można spotkać?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 maja 2016, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
Gdzie na załadunkach cię najczęściej można spotkać?

To jest zestaw Taty , najczęściej w Działoszynie ( Cementownia Warta - Trębaczew ) oraz Konin ( popiól z elektrowni ).


Post Wysłano: 22 maja 2016, 11:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

No to może go wypatrzę na Koninie, ostatnio dość często tam bywam i zanosi się, że to trochę potrwa. Zestaw pewnie na EPJ?

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 maja 2016, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
No to może go wypatrzę na Koninie, ostatnio dość często tam bywam i zanosi się, że to trochę potrwa. Zestaw pewnie na EPJ
Tata pracując dwa miesiące w tejże firmie , 95% ładunków miał właśnie z Trębaczewa , lecz wydaje mi się , że coś częściej będzie odwiedzał Konin więc może coś wyjść.... Zgadza się ,w końcu EPJ ( Działoszyn i okolice ) to zagłębie "beczek". A z Konina masz mniej więcej jakieś stałe trasy ?


Post Wysłano: 22 maja 2016, 16:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Wreszcie jakas bomba z emiratów pajeczanskich☺ Jaka masa zestawu na pusto ? Pozdrawiam i będę wypatrywal


Post Wysłano: 22 maja 2016, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Cytuj:
No to może go wypatrzę na Koninie, ostatnio dość często tam bywam i zanosi się, że to trochę potrwa. Zestaw pewnie na EPJ
Tata pracując dwa miesiące w tejże firmie , 95% ładunków miał właśnie z Trębaczewa , lecz wydaje mi się , że coś częściej będzie odwiedzał Konin więc może coś wyjść.... Zgadza się ,w końcu EPJ ( Działoszyn i okolice ) to zagłębie "beczek". A z Konina masz mniej więcej jakieś stałe trasy ?
Dotychczas S3 Legnica, Debica, Marki no i Ostroda.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 22 maja 2016, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
Wreszcie jakas bomba z emiratów pajeczanskich☺ Jaka masa zestawu na pusto ? Pozdrawiam i będę wypatrywal
My akurat jesteśmy z Zduńskiej Woli ale z EPJ jak bracia :D Masa netto 12.200/600 z pełnym kotłem. Również pozdrawiam .


Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
No to może go wypatrzę na Koninie, ostatnio dość często tam bywam i zanosi się, że to trochę potrwa. Zestaw pewnie na EPJ
Tata pracując dwa miesiące w tejże firmie , 95% ładunków miał właśnie z Trębaczewa , lecz wydaje mi się , że coś częściej będzie odwiedzał Konin więc może coś wyjść.... Zgadza się ,w końcu EPJ ( Działoszyn i okolice ) to zagłębie "beczek". A z Konina masz mniej więcej jakieś stałe trasy ?
Dotychczas S3 Legnica, Debica, Marki no i Ostroda.



My natomiast Ostróda i Nidzica ...


Post Wysłano: 05 cze 2016, 1:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Ja teraz chwilowo na zastępstwo tez beczka latam ☺takze może będzie okazja do spotkania na załadunku ☺


Post Wysłano: 05 cze 2016, 16:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Mała aktualizacja:

W Kani padł już milion , dotychczasową bolączką jest to , że ubywa znacząco oleju lecz nie wiemy nadal co jest przyczyną...

Obrazek

Obrazek
Cytuj:
Ja teraz chwilowo na zastępstwo tez beczka latam ☺takze może będzie okazja do spotkania na załadunku ☺

Szansa jest , Tata nadal ćwiczy Działoszyn lecz coś ostatnio też idzie dużo popiołu z Bełchatowa .


Post Wysłano: 05 cze 2016, 20:21
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Skoro emiraty pajęczańskie to zapewne przez Wieluń przelatujecie częstawo. Pewnie kojarzysz z Trębaczewa gościa co ma beczki. Byłem u niego pytać się o pracę zanim zacząłem jeździć samemu w obecnej firmie. Gość mi pokazuje auta, że nie ma problemu dywaniki, halogeny obrysówki on to sponsoruje i w ogóle super fajnie. A co weekend beczke semu cza umyć i bez zbędnego pitolenia mówi na dzień dobry, że latem to wiesz mamy zajob i kurde jak co to ja swoją albo taty kartę ci dam to sobie zrobisz dodatkowe kółko czy tam zjedziesz do domu. :lol:

Kurde fajnie by się to cacko prezentowało z szarymi plastikami w kolorze czarnego metalica. Sądzę robiłoby robotę. :) obyście znaleźli usterkę związaną z olejem i szybko naprawili.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 05 cze 2016, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Bauer tu mnogo takiej roboty.Ja akurat manem F2000 podciagam tak samo jak u siebie bez żadnych dywanikow halogenow i tak dalej ale robota spokojna ☺


Post Wysłano: 06 cze 2016, 9:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
Skoro emiraty pajęczańskie to zapewne przez Wieluń przelatujecie częstawo. Pewnie kojarzysz z Trębaczewa gościa co ma beczki. Byłem u niego pytać się o pracę zanim zacząłem jeździć samemu w obecnej firmie. Gość mi pokazuje auta, że nie ma problemu dywaniki, halogeny obrysówki on to sponsoruje i w ogóle super fajnie. A co weekend beczke semu cza umyć i bez zbędnego pitolenia mówi na dzień dobry, że latem to wiesz mamy zajob i kurde jak co to ja swoją albo taty kartę ci dam to sobie zrobisz dodatkowe kółko czy tam zjedziesz do domu. :lol:

Kurde fajnie by się to cacko prezentowało z szarymi plastikami w kolorze czarnego metalica. Sądzę robiłoby robotę. :) obyście znaleźli usterkę związaną z olejem i szybko naprawili.

Niestety w tym okręgu jest dużo takich firm( ? ) , słyszałem o asach co 2/3 doby śmigają bez przerwy ... Jak na razie Tata nie narzeka a to najważniejsze . Natomiast co do bajerów do klamota to większość firm ma taką politykę , u nas jest tak samo , wystarczy powiedzieć i żadnego problemu z zakupem nie ma ...



Sam jestem ciekaw jak by te plastiki wyglądały... Na chwilę obecną czekamy na zamówione pokrowce oraz zastanawiamy się nad półka bo jednak by się przydała.


Ostatnio zmieniony 06 cze 2016, 14:27 przez Batonek, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 06 cze 2016, 11:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Specjalnie nazwy firmy nie podawałem ale da. Się zgadza o tego gościa się rozchodziło. No z tego co mi młody mówił to gonitwa latem niezła. Dlatego nawet nie myślałem nad startem w takiej firmie. No a potem się wykładają chłopaki jak ten bodajże w okolicach działoszyna co przysnął i poszedł jak dzik w kapustę. Koło Białej też chłopak przed chałupą się zatrzymał zwinięty w scyzoryk.
A roboty tam u was mnogoo jak Matex mówi. Rzuć pan kamień a echo silosa się rozniesie. Szwagra brat u chłopaka z Działoszyna lata na silosie tak samo.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 06 cze 2016, 14:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
Specjalnie nazwy firmy nie podawałem ale da. Się zgadza o tego gościa się rozchodziło. No z tego co mi młody mówił to gonitwa latem niezła. Dlatego nawet nie myślałem nad startem w takiej firmie. No a potem się wykładają chłopaki jak ten bodajże w okolicach działoszyna co przysnął i poszedł jak dzik w kapustę. Koło Białej też chłopak przed chałupą się zatrzymał zwinięty w scyzoryk.
A roboty tam u was mnogoo jak Matex mówi. Rzuć pan kamień a echo silosa się rozniesie. Szwagra brat u chłopaka z Działoszyna lata na silosie tak samo.

Jak się nie myle onia mają raptem 2 zestawy lecz być może się myle . Taka charakterystyka pracy , lecz gdy kierowca chce to może spokojnie full legal , ale co niektórzy nie znają umiaru ...


Post Wysłano: 09 cze 2016, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 15:16
Posty: 372
Lokalizacja: z nienacka!!!

Ładny zestaw, też się kiedyś podobnym ćwiczyło TKI/TJE - WZ/WE/WPI/EL
Odnośnie ubywającego oleum, to motorek jest E3 11litrów, czy E4 12litrowy HPI?

_________________
ASS, GAS OR GRASS !!!
NOBODY RIDES 4 FREE !!!
Kat: A,B,C,E i reszta papierów, teraz tylko jazda.
Kanio najlebszo!


Post Wysłano: 09 cze 2016, 20:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Cytuj:
Ładny zestaw, też się kiedyś podobnym ćwiczyło TKI/TJE - WZ/WE/WPI/EL
Odnośnie ubywającego oleum, to motorek jest E3 11litrów, czy E4 12litrowy HPI?


Silnik 12l E4.


Post Wysłano: 27 lip 2016, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Byliście wczoraj w Polkowicach czy podobna Scania? Bo w ostatniej chwili zauwazylem i nie jestem pewny. Ogólnie kilka razy widziałem wasza scanie na warcie jak się ładowała.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: