Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 mar 2016, 0:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2009, 20:44
Posty: 3
GG: 204935
Samochód: Daewoo Matiz

Cytuj:
Niedziela: 27/03/2016

Jest godzina 21:23 i siedząc właśnie na łóżku wpadłem na pomysł: Czemu nie założyć jakiegoś bloga, czegoś co będzie moją własną, indywidualną pamiątką, którą za parę lat przeczytam i przypomnę sobie jak wyglądało moje życie w wieku 22 lat. Więc tak oto powstaje ten blog i będę tutaj starał się wstawiać posty z każdego dnia mojej pracy, jako kierowcy ciężarówki w Kanadzie. Będzie to coś na zasadzie prywatnego pamiętnika, a przy okazji wielu z was będzie mogło przeczytać i zobaczyć jak wygląda praca kierowcy jeżdżacego z kontenerami w Kanadzie. Każdego dnia będę miał przy sobie kamerkę GoPro i będę się starał robić zdjęcia w przeróżnych sytuacjach. Zapytasz pewnie drogi czytelniku „A dlaczego nie robisz filmów?” Powód jest prosty. Czytając używasz swojej własnej wyobraźni, tworzysz obraz mojego dnia w swojej głowie na swój sposób, a po za tym coraz mniej osób czyta, więc czemu nie dołączyć się do akcji promowania czytania?
Jeśli ktoś jest zainteresowany jak wygląda praca kierowcy miastowego w rejonie Toronto to zapraszam na bloga. Posty będa dodawane codziennie (a przynajmniej dołoże wszelkich starań aby tak było).
http://byckierowca.blogspot.ca/


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 9:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2016, 9:26
Posty: 1

Fajny pomysł, z chęcią odwiedzę bloga :) Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 05 kwie 2016, 1:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2009, 20:44
Posty: 3
GG: 204935
Samochód: Daewoo Matiz

Dzięki. Dobrze wiedziec, że komuś podobają się te wypociny :D


Post Wysłano: 06 kwie 2016, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Cytuj:
Ten blog jest otwarty tylko dla zaproszonych czytelników

http://byckierowca.blogspot.com/
Wygląda na to, że nikt nie zaprosił Cię do czytania tego bloga. Jeśli sądzisz, że to pomyłka, możesz skontaktować się z autorem bloga i poprosić o zaproszenie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: