| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem z hamulcami man f2000 6x4 wywrot https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45695 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kamazik 80 [ 29 mar 2016, 19:51 ] |
| Tytuł: | Problem z hamulcami man f2000 6x4 wywrot |
Witam Koledzy, mam problem z hamulcem roboczym w manie 6x4,objawy sa takie auto bez ładunku; przednia oś hamuje poprawnie dwie tylne praktycznie zero hamowania auto z ładunkiem hamują wszystkie trzy osie.Myślę,że jest to związane z korektorem siły hamowania ale nie mam pojęcia jaka jest zasada działania,może ktoś podpowie. pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|