| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Daf XF 105 410 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45571 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kwiatula [ 28 lut 2016, 22:51 ] |
| Tytuł: | Re: Daf XF 105 410 |
Chvj, że olejak i cała reszta. Ważne, że magnes się klei. |
|
| Autor: | Szaki [ 29 lut 2016, 1:18 ] |
| Tytuł: | Re: Daf XF 105 410 |
Te czterysta dziesięć to chyba Ci nie starcza na tą Skandynawie, coo? Tak serio, to powiedz jak Ci się jeździ po Finlandii? Nigdy tam nie byłem, a ciekawi mnie jak tam jest. To taka druga Szwecja/Norwegia czy coś innego? Opowiedz coś o tym kraju z punktu widzenia kierowcy. Powodzenia. |
|
| Autor: | Redline [ 29 lut 2016, 11:31 ] |
| Tytuł: | Re: Daf XF 105 410 |
Na Finlandię starcza, troche ciężej sie jedzie na południe, ale ogólnie daje rade |
|
| Autor: | Bauer [ 29 lut 2016, 20:47 ] |
| Tytuł: | Re: Daf XF 105 410 |
Ja swoim 410 konnym Jeleniem wdrapałem się na 2100 m.n.p.m koło Bludenz w Austrii i wjechałem na przełęcz San Bernardino w Szwajcarii i żyje Po za tym poczciwa dobra maszyna Powodzenia z nowym sprzęcie! Ciężkiej roboty chyba nie miał bo mój też z 2007 roku a mam o 100k więcej przelatane. |
|
| Autor: | Redline [ 02 mar 2016, 18:43 ] |
| Tytuł: | Re: Daf XF 105 410 |
Wymieniane nie było, ale ostatnio było kilka problemów z tacho i spec ma przyjechać i zerknąć, więc być może, że niedługo też będę miał ceramike Co do przebiegu, to pewności w 100% nie mam, ale może być prawdziwy. Tak to sympatyczne autko, chociaż dziś wróciłem z Estonii z dyskoteką na desce rozdzielczej, świecącym się wstecznym i jeszcze z grzejącymi się przednimi hamulcami Do rana ma być ogarnięte podobno. Cytuj: Powodzenia z nowym sprzęcie! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|