| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Autobus turystyczny https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45422 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mickel95 [ 23 sty 2016, 13:11 ] |
| Tytuł: | Autobus turystyczny |
Witam wszystkich! Jestem w trakcie otwierania nowej linii,która w jedną stronę będzie liczyć nie całe 900 km. Jaki autobus byście polecali? Mój budżet to 600 000 zł. Myślałem nad setra 415 GT-HD. pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|