Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 sty 2016, 16:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2015, 16:11
Posty: 6
Samochód: neoplan

Witam zacną brać transportową, zachciało mi się kategorii C i CE, czy muszę robić KW uzupełniającą? O co chodzi dokładnie - od lutego 2008 mam kategorię D, zrobiłem wtedy też kurs na przewóz osób gdzie większość zagadnień tyczyła jednak przewozu rzeczy, tak samo kwalifikacja okresowa dwa lata temu, niby zakres kat D (przynajmniej tak jest napisane w zaświadczenie) a materiał w 90% kat CE, W pj mam wbite 95 dla autobusu, czy dla C, CE muszę robić KW uzupełniającą czy nie?


Post Wysłano: 18 sty 2016, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 mar 2015, 12:01
Posty: 39
Samochód: Iveco, Mercedes
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Jak Ci się skończy ważność kursu i będziesz robił następne szkolenie okresowe i wymieniał prawo jazdy to powiedz pani w okienku i wbiją Ci na wszystkie kategorie.
Ja akurat ostatnio ukończyłem tylko jedno szkolenie okresowe w zakresie kat. C (wcześniej dawno temu robiłem osobno (wtedy jeszcze) kurs na przewóz rzeczy i osobno kurs na przewóz osób), a kod 95 wbity mam we wszystkie zawodowe kategorie prawa jazdy.
Jak Ci jest potrzebny kod na już to musiałbyś już teraz wymienić PJ i prawdopodobnie Ci dobiją 95 do C i CE.


Post Wysłano: 18 sty 2016, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2015, 16:11
Posty: 6
Samochód: neoplan

Pj będę dopiero odbierał, w piątek zdałem C jutro idę zrobić profil na CE, ciekawe czy przejdzie taka opcja jak ty mówisz


Post Wysłano: 19 sty 2016, 13:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lip 2015, 11:57
Posty: 40
Samochód: Kia Ceed II

Musisz przejść kwalifikację uzupełniającą na przewóz rzeczy. Nie jest to ważne, że na kursie nasłuchałeś się w 90% o tym, tu chodzi o głupi papier. U mnie w ośrodku było podobnie, chłopaki robili na przewóz rzeczy a później jeszcze raz na przewóz osób.

Egzamin składa się tylko z części specjalistycznej w takim wypadku.

_________________
B: 17.10.2006
C: 20.05.2015
C/E: 07.07.2015
KW: 29.06.2015


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: