| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 13 biały płyn chłodniczy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45305 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | SergiejTG [ 21 gru 2015, 21:52 ] |
| Tytuł: | Volvo FH 13 biały płyn chłodniczy |
Panowie, sprawa jest: dolewałem dzisiaj wody do układu chłodzenia i zauważyłem, że płyn jest biały jak mleko. Co to oznacza? Czy jest możliwe, że płyn pod wpływem światła z latarki LEDowej taki ma kolor? |
|
| Autor: | MAN [ 23 gru 2015, 10:25 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 13 biały płyn chłodniczy |
To oznacza że kompresja idzie do płynu chłodzącego, prawdopodobnie z sprężarki powietrza |
|
| Autor: | rafek34 [ 15 cze 2016, 19:15 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 13 biały płyn chłodniczy |
Wiele razy spotykałam się z problemami układów chłodzenia w samochodach tego typu. Może warto pomyśleć o profesjonalnych projektach i wykorzystaniu najnowszych technologii? Nie wiem, czy znacie BSPL. Niech przedsiębiorca podpyta o chłodnice, często takie rozwiązania się sprawdzają. |
|
| Autor: | Kierownik [ 15 cze 2016, 19:36 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 13 biały płyn chłodniczy |
Po nocy, kiedy sie ustoi jest taki sam? |
|
| Autor: | SergiejTG [ 15 cze 2016, 20:30 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 13 biały płyn chłodniczy |
Cytuj: Po nocy, kiedy sie ustoi jest taki sam?
Nie wiem, bo tym autem już nie jeżdżę.W sumie to temat jest do zamknięcia. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|