Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 paź 2015, 19:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

witam, wyrabiałem kartę przedsiębiorstwa, dziś ja przysłali ale jest problem z jedna literka. Kiedy wypełniałem wniosek wszędzie ale to wszędzie gdzie było to wymagane wpisywałem Firma Handlowo-Usługowa xxxxxxxxxxx a w punkcie gdzie ma być skrócona wersja (na która będzie na karcie) napisałem FHU xxxxxxxxxxx a dziś przyszedł list i już na adresie do było PHU i na kracie jest tak samo a na fakturze za kartę już FHU. Czy Ci z PWPW mogliby się aż tak pomylić? Czy miał już ktoś taki problem żeby zamiast Firmy było wpisane Przedsiębiorstwo bo rozumiem ze to chyba to mieli na mysli bo moje "F" bankowo nie przypominalo "P"

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 05 paź 2015, 22:08

Mogą. Ja miałem problem z kartą ADRowską. Urzędasy źle przepisali ręcznie nazwisko, które było napisane wielkimi literami. Zamiast "O" wpisali "A".
Dzwoń do tych gamoni z PWPW i niech wyrabiają nową.
Po raz kolejny przekonuje się, że urzędnicy nie potrafią nawet przepisać liter.


Post Wysłano: 10 paź 2015, 9:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 kwie 2006, 22:05
Posty: 207
GG: 5539280
Samochód: Iveco Stralis 480
Lokalizacja: Chodziez

moze byc tak ze to komputer czyta wnioski
trzeba dokladnie literki pisac w kratkach
byc moze na literke F przeczytano jako P (podobne sa jak sie przy F zaokragli lekko gore)

Tak czy inaczej musisz to zglosic bo jakis glupek sie przypatrzy i stwierdzi ze nie swojej karty uzywales a to juz przestepstwo chyba

_________________
LASEKUR LASEKUROLUM AB1993 CE1997 DE2008


Post Wysłano: 12 paź 2015, 20:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Witam, problem rozwiązany. Ludzie z PWPW źle wpisali w system i stąd ten błąd. Jak dzwoniłem na infolinie wszystko zostało wyjaśnione i wystarczyło przysłać wniosek reklamacji i kartę. Dzisiaj przyszła już poprawna 8)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 12 paź 2015, 22:49

Po raz kolejny zadaję sobie pytanie: po co ta cała (c)syfryzacja, bazy danych itp. skoro w dalszym ciągu wypełnione druki, które można z powodzeniem zeskanować, wprowadza się ręcznie?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: