| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania 124] Nierówna wysokość poduszek a jazda https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44826 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | scania113m [ 13 sie 2015, 18:14 ] |
| Tytuł: | [Scania 124] Nierówna wysokość poduszek a jazda |
Cześć, W przypadku wyższej jednej poduszki od drugiej na napędzie jest możliwość, że samochód będzie się dziwnie zachowywać, będzie nim ''rzucać''? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|