Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 lip 2015, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2013, 22:57
Posty: 42

Auto, którym jeździ mój tato od około miesiąca.

Auto: DAF XF116
Moc: 460KM
Rok produkcji: Czerwiec 2015
Przebieg: 12 000 km
Wyposażenie:
Webasto, Radio z USB i AUX, System ruszania pod górę, doświetlanie zakrętów itp. ( ogólnie to co widać, bez jakiś specjalnych luksusów :P ) + Komplet pasów, klamer i napinaczów.

Kierunki:
Polska, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Austria, Słowenia, Czechy.

Naczepa co tydzień inna: Wielton, Kogel i Krone roczniki 2006-2015.

Zewnątrz:
Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Wnętrze:

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Do tej pory zamontowaliśmy pistolet powietrza, owiewki na boczne szyby oraz zakupiona została długa półka.
Ogólnie o aucie nie można się wypowiedzieć negatywnie. Tato po przejechanych pierwszych 300km stwierdził że prowadzi się bardzo dobrze, pomału się wprowadziliśmy. Miejsca jest naprawdę masa wiec z tym nie będzie problemu. Lodówka robi robotę, burdelówki tak samo. I nie tyle minus co stan rzeczy to dość ubogi komputer pokładowy, zwłaszcza po przesiadce z Mercedesa ;) Jest jeszcze wiele rzeczy o których chciałbym napisać ale chyba nie starczyło by mi czasu :P


Post Wysłano: 15 lip 2015, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
pomału się wprowadziliśmy
Ciebie też z domu wygoniła matka?


Post Wysłano: 16 lip 2015, 17:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2013, 22:57
Posty: 42

Pomagałem się "wprowadzać" tacie do nowego auta więc tak napisałem.


Post Wysłano: 16 lip 2015, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

W kierunkach zabrakło Ci Wielkiej Brytanii- jakoś 2 tygodnie temu widziałem tatę w kolejce na DFDS w Dunkierce (podczas tych cholernych strajków).


Post Wysłano: 16 lip 2015, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

W życiu chyba bym się nie przesiadł z tej maszyny, co na jednym zdjęciu stoi po lewej... :twisted:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 16 lip 2015, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
( ogólnie to co widać, bez jakiś specjalnych luksusów )
Auto było odbierane z ESA Truck Iłowa? Jakiś czas temu robiłem u nich tachograf i TC i stał właśnie Daf XF 116 do odbioru i jeśli dobrze kojarzę to ma kabinę z tyłu zawieszoną na sprężynach...gdzie Daf od dawien dawna zawiesza SSC na poduchach całą kabinę. Jeśli tak jest, to powinieneś napisać mniej niż standard...


Post Wysłano: 16 lip 2015, 22:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
( ogólnie to co widać, bez jakiś specjalnych luksusów )
Auto było odbierane z ESA Truck Iłowa? Jakiś czas temu robiłem u nich tachograf i TC i stał właśnie Daf XF 116 do odbioru i jeśli dobrze kojarzę to ma kabinę z tyłu zawieszoną na sprężynach...gdzie Daf od dawien dawna zawiesza SSC na poduchach całą kabinę. Jeśli tak jest, to powinieneś napisać mniej niż standard...
Nie wiem jak było w E5, ale w E6 podstawa jest na sprężynie - także w SSC.


Post Wysłano: 16 lip 2015, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2013, 22:57
Posty: 42

Cytuj:
W kierunkach zabrakło Ci Wielkiej Brytanii- jakoś 2 tygodnie temu widziałem tatę w kolejce na DFDS w Dunkierce (podczas tych cholernych strajków).
Ta firma nie jeździ na wyspy ;) To musiał być bliźniak z sąsiedniej firmy, która kupuje naczepy od firmy.
Cytuj:
Cytuj:
( ogólnie to co widać, bez jakiś specjalnych luksusów )
Auto było odbierane z ESA Truck Iłowa? Jakiś czas temu robiłem u nich tachograf i TC i stał właśnie Daf XF 116 do odbioru i jeśli dobrze kojarzę to ma kabinę z tyłu zawieszoną na sprężynach...gdzie Daf od dawien dawna zawiesza SSC na poduchach całą kabinę. Jeśli tak jest, to powinieneś napisać mniej niż standard...
Zgada się kabina jest zawieszona na sprężynach i DAF był odbierany z ESA w Iłowej. Ale pod pojęciem "wyposażenie" bardziej rozumiem wyposażenie wnętrza itp. dla tego nie pisałem o tym ;) Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi :)


Post Wysłano: 18 lip 2015, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Daj znać jak się pojawi filmik z trasy w nowym nabytku.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 20 lip 2015, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
jeśli dobrze kojarzę to ma kabinę z tyłu zawieszoną na sprężynach...gdzie Daf od dawien dawna zawiesza SSC na poduchach całą kabinę. Jeśli tak jest, to powinieneś napisać mniej niż standard...
To ja chyba z jakąś inną marką miałem do czynienia... Jeździłem trzema 105 SSC, roczniki: 2007 i 2x 2010 i tylko jeden na poduchach, bo bogata opcja z NL.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2013, 22:57
Posty: 42

Witam, mała aktualizacja tematu :)

Auto którym od przedwczoraj jeździ mój brat.

MB Actros MP4 Streamspace

Auto: Mercedes Actros MP4
Rok produkcji: 2016
Przebieg: 140 km
Moc: 450 KM
Wyposażenie: Standard + kilka dupereli.

Obsługiwane kierunki:
Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Austria, Czechy.

Naczepa bez zmian, czyli zmienia się co tydzień :L

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Parę słów o aucie, tyle co brat zaraz po odebraniu pojechał załadować się na Belgię to jest bardzo zadowolony z auta, jeździł już wcześniej różnymi konfiguracjami MP4 i uważa że do mieszkania nie ma lepszego auta, Streampace jak na jedną osobę wystarcza w zupełności i jeszcze trochę miejsca zostanie. Co do planów, dywanik na całość, półka, oraz szalik ZAGŁĘBIA! za szybę :P

Co do DAFa nic się nie zmienia jedynie przebieg.

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 08 maja 2016, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Szkoda bo taki golas trochę :/
Nigdy nie siedziałem w Actrosie, ale wydaje mi się, że bardzo ciasno jest jeżeli chodzi o przejście zza kierownicy na środek auta?


Post Wysłano: 10 maja 2016, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Szalik Zagłębia? To propsuje! :D
Co do Actrosa, to zwykły, bez rewelacji, polski standard. ;)


Post Wysłano: 10 maja 2016, 22:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2013, 22:57
Posty: 42

Cytuj:
Szkoda bo taki golas trochę :/
Nigdy nie siedziałem w Actrosie, ale wydaje mi się, że bardzo ciasno jest jeżeli chodzi o przejście zza kierownicy na środek auta?
Trochę golas, niestety. Brat ratuje się tylko fotelem w full opcji :P Ale jak to się mówi, ładna miska jeść nie daje a najważniejsze, że firma porządna i wszystko jest tak jak być powinno ;) Co do przejścia to jest to kwestia perspektywy zdjęcia, na żywo nie ma z tym żadnego problemu i miejsca jest aż nad to.


Post Wysłano: 02 cze 2016, 9:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 paź 2015, 12:53
Posty: 21
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Cytuj:
Szkoda bo taki golas trochę :/
Nigdy nie siedziałem w Actrosie, ale wydaje mi się, że bardzo ciasno jest jeżeli chodzi o przejście zza kierownicy na środek auta?
Trochę golas, niestety. Brat ratuje się tylko fotelem w full opcji :P Ale jak to się mówi, ładna miska jeść nie daje a najważniejsze, że firma porządna i wszystko jest tak jak być powinno ;) Co do przejścia to jest to kwestia perspektywy zdjęcia, na żywo nie ma z tym żadnego problemu i miejsca jest aż nad to.
Nie są to fotele w full opcji w Actrosie w fotelach full masz jeszcze po prawej stronie gdzie są przyciski od pompowania lędźwi itp na górze jest przycisk masażu, tak się składa że jeździłem identycznym też z 2016r tylko że w "salonce" prawda do mieszkania auto wspaniałe i na jednego miejsca full oraz komputer pokładowy to bajka o tym jak czas pracy podlicza.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: