| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes-Benz Atego 1224 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44608 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | p_filip89 [ 14 cze 2015, 14:09 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz Atego 1224 |
Fajny sprzęt, gratuluje. Jeździsz nim od nowości ? Jak się sprawuje takie Atego ? |
|
| Autor: | Cichy. [ 14 cze 2015, 16:58 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes-Benz Atego 1224 |
Jeżdżę nim od 3 miesięcy. Auto sprowadzone z Włoch, sama rama. Kontener zakładali nasi mechanicy oczywiście z odpowiednia luka za kabiną.. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|