| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jakiej firmy zabudowa autolaweta. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44469 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | krzychoo [ 07 maja 2015, 11:33 ] |
| Tytuł: | Jakiej firmy zabudowa autolaweta. |
Witam. Noszę się z zamiarem zakupu auta, autolaweta 3,5tDMC i nie wiem jakiej firmy wybrać zabudowę. Oglądałem Jegger i wygląda bardzo estetycznie i solidnie, czy ktoś z Was użytkuje inną zabudowę i mógłby podać wady i zalety. Dzięki za info |
|
| Autor: | Jan T [ 27 maja 2015, 0:33 ] |
| Tytuł: | Re: Jakiej firmy zabudowa autolaweta. |
Witam, mam podobne pytanie. Jestem bliski zakupu Jeggera. Każda praktyczna informacja dotycząca eksploatacji mile widziana. |
|
| Autor: | tomek70 [ 31 sie 2015, 15:17 ] |
| Tytuł: | Re: Jakiej firmy zabudowa autolaweta. |
W Jordanowie koło Rabki (małopolska) też się tym zajmują. Warto się zorientować w kosztach. |
|
| Autor: | Mca [ 31 sie 2015, 16:40 ] |
| Tytuł: | Re: Jakiej firmy zabudowa autolaweta. |
Na FB jest grupa "laweciarze w UE". Polecam tam poczytać, chłopaki chętnie pomagają. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|