| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 93 - czy możliwa zmiana dyfra R770 na R780 ?? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44285 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | prezesjaco [ 21 mar 2015, 21:55 ] |
| Tytuł: | Scania 93 - czy możliwa zmiana dyfra R770 na R780 ?? |
Czy przerabiał ktoś wymianę dyferencjału w Scani serii 3? ciężko dostać tak sam model, mianowicie R770. Zadobyłem dyfer R780 od scani serii 4. jednak mam problemy z włożeniem go do mostu w mojej Scanii, brakuje jakieś 3 cm żeby weszła do końca na szpilkach w moście. Wiem że można coś przerobić i wtedy się zmieści, czy ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać problemu i jak go obejść?? przełożenie 3,50 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|