Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 mar 2015, 1:15

Koledzy, pytanie: czy przejadę dużym przez Kraków na trasie:
Turowicza -> Nowohucka -> Pokoju -> Jana Pawła II -> Ptaszyckiego -> Igołomska ?

Pytam, bo pamiętam, że we wrześniu ub. roku Plac Centralny był kompletnie rozkopany. A jedyną alternatywą wydaje się być jazda A4 do węzła Szarów i tamtędy w kierunku Nowej Huty.


Post Wysłano: 21 mar 2015, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Marcin, jak Ty lubisz sobie czasem drogę komplikować.. Skoro już nie chcesz jechać przez węzeł Targowisko (Szarów nie istnieje od czasu kiedy otwarli kolejny odcinek A4 w stronę Tarnowa), zjedz sobie na węźle Bieżanów, Kraków Wschód, trzecie światła w prawo, za mostem Wandy na rondzie w prawo, cały czas za główną do świateł i eureka: Igołomska, cel podróży osiągnięty.

Przebijanie się przez miasto Twoją propozycją to wg mnie jakaś skrajna depresja, którą chcesz zostawić na tamtejszych światłach, koleinach, przejazdach. I dalej musisz jechać objazdem koło huty.


Post Wysłano: 21 mar 2015, 21:48

Nie tyle, co lubię komplikować a po prostu nie znam Krakowa i wolę zapytać. A zawsze to lepiej iść za radą kogoś, kto ma pojęcie a nie samemu brnąć i się niepotrzebnie wkur...
A skoro sugerujesz Targowisko to tak pojadę. Nie będę wyważał otwartych drzwi :)
Dziękuję za podpowiedź :) - skorzystam


Post Wysłano: 21 mar 2015, 21:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jester

To jest najszybsza droga żeby się dostać w okolice huty w Krk, oczywiście jadąc A4, od ronda w prawaka będziesz miał dziurawo, sama Igołomska też do autostrad nie należy, ale z miasta masz tylko 4 światła i ów rondo :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 mar 2015, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Dojazd podany przez Kolega Cukierr jest na pewno najszybszy, ale wchodzą opłaty drogowe. Jeśli chcesz jechać przez miasto to najprościej jest wystartować z Turowicza na Nowohucką następnie przejechać most na Wiśle i skręcić w prawo na ul. Ciepłownicza (koło elektrowni Łęg) następnie na ul. Podbipięty na wprost przez rondo obok Mostu Wandy i z tej drogi lądujesz na Igołomską. A najważniejsze nie pchaj się na Plac Centralny jest tam zakaz tonażowy od kilku lat, dość mocno respektowany :wink: .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: