| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FH 440 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=44188 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | korni8808 [ 03 mar 2015, 20:57 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Ale dziadzia. Ciekawe jak chcesz tym na Dżangłere wjechać /mobil |
|
| Autor: | VeRay [ 03 mar 2015, 21:07 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Uwielbiam kontrolki zaklejone taśmą izolacyjną |
|
| Autor: | Kierownik [ 03 mar 2015, 22:14 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
No widać, Skanią jeździsz, więc pewnie rolka taśmy było mało |
|
| Autor: | Mihu [ 03 mar 2015, 22:42 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
W 4ce to się żarówki kontrolek wyciąga |
|
| Autor: | VeRay [ 03 mar 2015, 22:54 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Pewnie, że można, ale ja bym nie mógł tak jeździć. U Mnie wszystko sprawne. Co do Volva to widać, że to egzemplarz do rekrutacji nowych kierowców. |
|
| Autor: | Evil [ 03 mar 2015, 23:45 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Cytuj: Ale dziadzia. Ciekawe jak chcesz tym na Dżangłere wjechać
Jakos dam rade dziadzia chyba /mobil Cytuj: Pewnie, że można, ale ja bym nie mógł tak jeździć. U Mnie wszystko sprawne.
Pod tasma jest kontrolna od silnika. Ale wszystko dziala wiec zdrapalem tasme i po problemie Co do Volva to widać, że to egzemplarz do rekrutacji nowych kierowców. |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 04 mar 2015, 0:26 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Jaki system pracy teraz będziesz miał? |
|
| Autor: | Evil [ 04 mar 2015, 10:39 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Cytuj: Jaki system pracy teraz będziesz miał?
Mysle, ze w miare normalny bo 2/1 |
|
| Autor: | kenji [ 04 mar 2015, 21:21 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
No, no firmowy plac prezentuje się całkiem, całkiem |
|
| Autor: | Evil [ 04 mar 2015, 22:31 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Cytuj: No, no firmowy plac prezentuje się całkiem, całkiem
Spokojnie to tylko dalekie tyly mojego podworka W znacznej wiekszosci bede parkowal w domu zelazem tak dla wygody. |
|
| Autor: | tracker [ 04 mar 2015, 23:46 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
A ja myślałem że od dziedzińca wjechałeś |
|
| Autor: | Borek [ 05 mar 2015, 0:29 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
No to ładna masz sluzbowke. Kilometrazowka no limit to pewnie i do narzeczonej nim podbijasz Wysłane z mojego D6603 |
|
| Autor: | kenji [ 05 mar 2015, 9:43 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Chyba się właśnie minęliśmy na A30 |
|
| Autor: | korni8808 [ 05 mar 2015, 16:06 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Spot z Koralgolem zaliczony. Dawalismy nauki na Buckautalu, a hałas chłodni pewnie był słyszalny pod Hannoverem https://db.tt/slmbLoRl /mobil |
|
| Autor: | Kermiter [ 05 mar 2015, 17:22 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Jedno mycie i juz jest git Jak to ma wygladac w praktyce, 2 tydnie trasy i tydzien auto stoi czy jakis skoczek cos pogania w tym czasie?? |
|
| Autor: | Kwiatula [ 05 mar 2015, 17:35 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Całkiem całkiem z tą chłodnią się prezentuje. Ważne, że podłoga całą i silnika nie widać, reszta się nie liczy, byleby kasiorka wpadała. Opisz jakie Ci tam wychodzi spalanie, po pewnym czasie. |
|
| Autor: | Luka [ 05 mar 2015, 17:39 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Cytuj: Spot z Koralgolem zaliczony. Dawalismy nauki na Buckautalu, a hałas chłodni pewnie był słyszalny pod Hannoverem
Chciałeś zazdrość w nim wzbudzić pozwalając mu postać obok swojego, nowego auta? https://db.tt/slmbLoRl /mobil |
|
| Autor: | korni8808 [ 05 mar 2015, 17:46 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
Taaa z wrażenia staruszek się zadlawil i odpalić nie chciał /mobil |
|
| Autor: | chenczke-logistic [ 06 mar 2015, 12:09 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FH 440 |
![]() ZAPRASZAMY !! |
|
| Strona 1 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|