| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Planuje zakup samochodu MAN 19.322 prosze o pomoc i opinie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43813 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | roger33 [ 26 gru 2014, 12:15 ] |
| Tytuł: | Planuje zakup samochodu MAN 19.322 prosze o pomoc i opinie |
Witam czy możne ktos mi coś powiedzieć na temat MANa 19.322 z roku 1993 spalanie awaryjność koszty eksploatacyjne. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|