Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 9 z 14 [ Posty: 270 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1114 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 gru 2014, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5887
Samochód: Volvo FH

Ja się też nie znam, oprócz fanfar i 3 diodek to serią jeżdżę. Tajuningować ani nie mam czasu, ani chęci, ani talentu, ani piniędzy :D .
Ale jak już bym coś zadziałał, to na pewno nie żółtą folią :wink: .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 26 gru 2014, 21:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Ja tam jestem chory jak widzę żółtą folie. Niebieskie lampy przynajmniej świecą z barwą światła zbliźoną do xenonów. Jak u Niemca popłaci to może folie po zrywa.
W obecnym klamocie pozakładałbym halogeny ale nie mam pomysłu jak je zamocować, a w ciemno nie chcę robić dziur w kabinie

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Ostatnio zmieniony 26 gru 2014, 21:55 przez MAN, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 26 gru 2014, 21:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

MAN

Zależy jakiej folii użyjesz, jak obkleisz najtańszą o kolorze moczu, to masz kiłę, jak zrobisz to porządną folią masz dobry zółty kolor, który w mgle lepiej się sprawuje, niż zwykły halogen, mówię tu typowo o lampach przeciwmgłowych, (sebotrucker ma folie ode mnie, spytaj się jak świecą jego p.mgłowe)
Bo na światłach drogowych żółty odcień to siekiera wbita w kręgosłup....
Męcząca barwa i folia zabierająca długość świateł i rozpraszająca słup światła....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 gru 2014, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7205
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

W TGA nie da rady żółtej foli na halogeny bo w jednej lampie masz przeciwmgielne i drogowe na jednej żarówce

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 26 gru 2014, 22:03
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak wiem, chodzi mi tu o typowe p.mgłowe :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 gru 2014, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

Po prostu sa takie osoby którym serie sie podobają i nie uznają tuningowania auta jak ople calibry. po to założył temat by wyrazić opinie, ale dla Ciebie jest to aż za by to pojąć,mniejsza oto,druga sprawa jak ktoś wspomniał o wyróżnianiu sie auta, większość z nich jest tak robiona że mało kto sie nimi zachwala tylko sam sobie w swojej głowie odpowiada na pytanie "kto tak mógł spier**** wygląd samochodu,

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 26 gru 2014, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5943

Śmieszne są tego typu tematy. Najpierw jazda na całego po autorze tematu, później obrona na całego. Niby krytyka w tematach dozwolona, ale na zasadzie albo "pochwała, albo milczenie". Skoro autor może robić auto po swojemu, to komentujący też może mówić "po swojemu" w granicach regulaminu... czy nie?

Na temat samochodu wypowiadać się nie będę, bo jest mi obojętne czym on jeździ i jak wygląda to czym jeździ. Nie lubię tylko jak ma to na mnie bezpośredni wpływ, a jego tuningi nie mają, bo mijania ma w normalnej barwie(jeszcze musiałbym go spotkać).

Trochę jest w tym prawdy, co mówi Ociu, że robi się jeden słuszny styl. Chyba temat Dakera dobrze to obrazuje. Był popularny, póki Daker nie zrobił po swojemu i powiedział, że tak zostanie :lol:

Zluzujcie zwieracze, bo wam się pachy z tego wszystkiego zapociły.


Post Wysłano: 27 gru 2014, 2:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Męcząca barwa i folia zabierająca długość świateł i rozpraszająca słup światła....
Jak Cię lubię, tak [wycenzurowano] farmazony w tym momencie, bo żeś chyba nigdy na żółtym nie jeździł. Na pewno lepiej spisują się długie we mgle i w moim subiektywnym odczuciu żółte dużo lepiej działa na zwierzynę...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 27 gru 2014, 8:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wiedziałem, że mój brat bliźniak się odezwie :)

Przecież napisałem, że we mgle są oki, mi chodziło o światła drogowe, miałem obklejone światła główne nie jedną folią ( tu bardziej mi chodzi o tjuningi osobówek) i żadna nie pomagała, co przeszkadzała, ale to moje prywatne odczucie :wink:
Fiata też na próbę ożółciłem i dla mnie jest be, a sam wiesz że nocki uwielbiam :wink:

Żółta barwa we mgle, jak pisałem jest ok, kolor i rozproszenie światła robią dobrą robotę... Mówiłem cały czas o światłach p. mgłowych :wink:

Kurde zaś hipokryzja, sadziłem się o bałagan w temacie, a sam go narobiłem :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 27 gru 2014, 8:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

A ja cały czas o długich. Miałem zdjętą folię na jakieś 2 czy 3 tygodnie z góry i nie ma żadnej znaczącej różnicy w zasięgu i mocy świateł oklejonych folią.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 27 gru 2014, 11:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Czyli nie dogadaliśmy się co do świateł :mrgreen:

Ja miałem oklejone reflektory we Fiacie i mi nie podeszło, no ale gust jest jak uj, każdy ma swój

Pokój :]

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 02 sty 2015, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 12:04
Posty: 172
GG: 2342906
Samochód: Mercedes Mp3 440

Obrazek taki przedsmaczek jutro wiecej dam bo o 9:30 odbieram z serwisu a teraz mozecie znowu pisac zle brzydko wioseczka :D


Post Wysłano: 02 sty 2015, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
a teraz mozecie znowu pisac zle brzydko wioseczka :D
Nie rób z siebie męczennika bo to nie o to chodzi... Jest temat - są komentarze. :|
Wiem że nie ma żadnych podręczników czy oficialnych wytycznych dot. "NL Style" ale moim zdaniem albo robi się to porządnie albo wcale, bez półśrodków takich jak te obrysówki z naczepy z odblaskami w środku na grilu. Ale wiadomo, nie każdy chce wydawać fortunę na nie swoje auto. Niech Tobie się podoba. :wink:

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 02 sty 2015, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Na jednym forum, na którym jestem zarejestrowany, jest modne hasło "ALBO GRUBO ALBO WCALE" ja bym się tego trzymał. Ale w sumie taki Twój styl, te obrysówki naczepowe idealnie pasują do tej żółtej folii.


Post Wysłano: 02 sty 2015, 18:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Cytuj:
Obrazek taki przedsmaczek jutro wiecej dam bo o 9:30 odbieram z serwisu a teraz mozecie znowu pisac zle brzydko wioseczka :D


Umyj to auto a nie tylko te TUNINGI w głowie :wink:

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Post Wysłano: 02 sty 2015, 19:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 12:04
Posty: 172
GG: 2342906
Samochód: Mercedes Mp3 440

Oj umyje ale bloto posniegowe robi swoje teraz deszcz ehhh lato latoo dawac


Post Wysłano: 02 sty 2015, 19:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Nie zapomnij o balonie, przecież to podstawa NL'u :lol: :lol: :lol:


Post Wysłano: 02 sty 2015, 20:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sie 2014, 22:26
Posty: 4

Tak myślałem, że będą takie lampki z naczepy. http://www.autosiatki.pl/sklep/img/lodeczka-zolta.jpg takie byś zakupił i by to wyglądało konkretniej 9zł szt. Rób jak chcesz, wolał bym zainwestować trochę więcej pieniędzy i zrobić to porządnie.


Post Wysłano: 02 sty 2015, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2014, 15:59
Posty: 4
Samochód: Mercedres MP4
Lokalizacja: Mokrsko/Kepno

Post Wysłano: 02 sty 2015, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2012, 14:45
Posty: 290
Samochód: FR und NL
Lokalizacja: Silesia

Ta bez tej folii zdecydowanie ładniejsza :)

_________________
__________________________________
Renault Magnum 440 E-TECH


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 14 [ Posty: 270 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1114 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: