Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 paź 2014, 17:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2014, 17:01
Posty: 19
Samochód: premium

witam
czy ktos dysponuje dokumentacja dotyczącą ustawienia wysokości poduszek kabiny w premium dci?
ogólnie wymieniłem wszystkie el metalowo gumowe i tylne amortyzatory z poduszkami tylko że wcześniej auto uzytkował domorosły mechanik i mam wrażenie że są złe ustawienia tył za wysoko przód za nisko...potrzebuje jakieś punkty odniesienia do ustawienia optymalnego poziomowania.i jeszcze jedno pytanie czy ktos sie spotkał z tym że po postoju opadaja trzy poduszki a przednia prawa jest nabita?


Post Wysłano: 27 paź 2014, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

poziom ustawia się na komputerze, mnie to ogarnął elektryk bez komputera, ale miał schematy, z tego co pamiętam na tylnej belce przy ramie jest zawór, na nim są takie kostki, tzn elektrozawory, mi jeden siadł i też się tak działo z jedną poduszką, tyle że przy Magnumce, jak jest w Premium nie wiem, ale zapewne podobnie.


Post Wysłano: 27 paź 2014, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2007, 12:36
Posty: 917
GG: 0
Lokalizacja: kurpie

Cytuj:
poziom ustawia się na komputerze, mnie to ogarnął elektryk bez komputera, ale miał schematy, z tego co pamiętam na tylnej belce przy ramie jest zawór, na nim są takie kostki, tzn elektrozawory, mi jeden siadł i też się tak działo z jedną poduszką, tyle że przy Magnumce, jak jest w Premium nie wiem, ale zapewne podobnie.
Czytaj ze zrozumieniem . :shock:


Post Wysłano: 27 paź 2014, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2014, 17:01
Posty: 19
Samochód: premium

premium ma pozycjonery manualne wysokość ustawia się na dzwigniach tylko że trzeba wiedziec na jaką wysokość ...
narazie ustawiłem na logike czyli połowę pracy poduszek przednich i połowa skoku tylnych amorków.nie wiem tylko czy inne premium maja takie same rozwiazanie że przednie poduszki maja pozycjoner lewy/prawy z tyłu tylko z prawej?


Post Wysłano: 27 paź 2014, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

W "naszych" dźwignia(to czarne plastykowe z gumowej oprawy) od poziomek jest poziomo względem łap trzymających kabinę.Premiumki dci z niskimi i sypialnymi kabinami.Poduszki powietrzne tylne do pierwszych dxi były na 2 poziomkach,magnumkę dxi obniżyliśmy za pomocą innego pręcika z prawej strony ramy :P (od sterowania wysokości-potencjometr-płaskownik)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: