Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 paź 2014, 12:02

Koledzy, trasa jak w temacie. Proszę o podpowiedź:
Wrocław (AOW) -> do węzła pod Tyńcem, stamtąd DK 35 na Świdnicę i dalej DK 35 do Świebodzic i przed Wałbrzychem na 376, na ul. Uczniwską.
Czy też może ze Świdnicy na 379 Wrocławską przez centrum do Wałbrzyskiej i dalej 379 przez Modliszów do 376 na Uczniowską do Wałbrzycha.

Jakieś zakazy po drodze, jaka droga? Powóz - zestaw na naczepą, lecę na pusto, więc RMC niecałe 16 ton.


Post Wysłano: 18 paź 2014, 15:31
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jester

Normalnie jedź DK 35 z AOW ( ostatni zjazd z Obwodnicy, zaraz za zjazdem z A4) i ciągnij do końca DK 35, na zółte drogi nie schodź, bo nie dość że dziury, to zakręty i węzizny, że możesz sobie lampy w doczepie po drodze sprawdzić ;)

Jeśli chcesz sobie lekko skrócić i ominąć kraine rond, to zjedź na A4 w strone granicy, i od razu pierwszym zjazdem na Krzeptów-Wierzbice, skręć w prawo, górą nad autostradą, po lewej będziesz miał cały park LG i wyskoczysz w Małuszowie, do literki T i w prawo na DK35, jest szybciej, bo omijasz ronda między AOW i Małuszowem i pare km jest mniej ;)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 18 paź 2014, 16:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Miedzy Świebodzicami, a Wałbrzychem, za Zamkiem Książ robią drogę, także tam pewnie będzie korek.
Przez Modliszów się nie pchaj, bo kręta droga i nierówna


Post Wysłano: 18 paź 2014, 16:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Z tego co czytałem, to ma lecieć dziś wieczorem, więc nie powinno być tam problemu, więc nie wspominałem o tym nawet....

Byłem na Uczniowskiej z dostawą w lato i też leciałem jak opisywałem, na prawdę nie warto się pchać tam w żółte drogi :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 18 paź 2014, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Skoro dziś i w wieczornych godzinach, to będzie luźno, tak jak mówisz.


Post Wysłano: 18 paź 2014, 18:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

jest tylko jedno ALE:
na drogach krajowych dopuszczalny nacisk na oś to 8t z wyjątkiem osi napędowej gdzie dopuszcza się nacisk do 10t, a na drogach wojewódzkich (bez białoczarnej obwódki, a taką chyba jest 379 na wszystkich osiach dopuszcza się 8t.
kiedyś niewiedza kierowcy firmy w której pracowałem kosztowała 11 400zł.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 18 paź 2014, 18:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
na drogach wojewódzkich ... na wszystkich osiach dopuszcza się 8t
Cytuj:
lecę na pusto

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 18 paź 2014, 19:12

Jurto, jutro lecę z Wrocławia. Myślę, że wyjadę tak tuż po 20:00 i polecę całą drogę po DK-35. Dziękuję serdecznie za wszelkie sugestie i podpowiedzi.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: