| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN F2000 wymiana zbiorniczka wyrównawczego https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43040 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kamkoz08177 [ 09 wrz 2014, 23:09 ] |
| Tytuł: | MAN F2000 wymiana zbiorniczka wyrównawczego |
Jak w temacie. Wczoraj zaczął mi ciec, próbowałem zakleić, lecz dalej cieknie. Mam już nowy na warsztacie, jutro biore się za wymiane, podniosłem już kabine i widze ze on trzyma się "tylko na zatrzaskach?" Jeżeli ktoś już kiedyś to robił proszę o instrukcje.. |
|
| Autor: | MAN [ 10 wrz 2014, 19:26 ] |
| Tytuł: | Re: MAN F2000 wymiana zbiorniczka wyrównawczego |
Zbiornik trzyma się tylko na zatrzaskach, zbiornik trzeba wysunąć w poziomie do przodu. Czasem wystarczy mocno uderzyć ręką aby zbiornik sam wyskoczył z zatrzasków, jak nie idzie to trzeba go delikatnie podwarzycz |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|