Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 sie 2014, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

72 deski na boku troche dużo :) sam ciągałem szmate wiem jak jest. Często ładujesz bokiem?

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 20 sie 2014, 0:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
72 deski na boku troche dużo :) sam ciągałem szmate wiem jak jest. Często ładujesz bokiem?

Póki co o dziwo otwierałem bok tylko raz przez 2 tygodnie, teraz jadę w 3 kółko i też się nie zanosi bo powrót już mam i wiem, że ładowane tyłem. Także póki co nie ma lipy.
W poprzednim miesiącu latałem tandemem 3 tygodnie z czego dwa po unii na przerzutach i praktycznie wszystko ładowałem i sciągałem bokiem, więc porażka.


Post Wysłano: 20 sie 2014, 20:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Cytuj:
Cytuj:
72 deski na boku troche dużo :) sam ciągałem szmate wiem jak jest. Często ładujesz bokiem?

Póki co o dziwo otwierałem bok tylko raz przez 2 tygodnie, teraz jadę w 3 kółko i też się nie zanosi bo powrót już mam i wiem, że ładowane tyłem. Także póki co nie ma lipy.
W poprzednim miesiącu latałem tandemem 3 tygodnie z czego dwa po unii na przerzutach i praktycznie wszystko ładowałem i sciągałem bokiem, więc porażka.

przypomina mi sie jak pierwszy raz ładowałem bokiem i wózkowy pomagał zarzucić plandeke, tzn podnosił mnie na widałch :D :):)

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 20 sie 2014, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
72 deski na boku troche dużo :) sam ciągałem szmate wiem jak jest. Często ładujesz bokiem?

Póki co o dziwo otwierałem bok tylko raz przez 2 tygodnie, teraz jadę w 3 kółko i też się nie zanosi bo powrót już mam i wiem, że ładowane tyłem. Także póki co nie ma lipy.
W poprzednim miesiącu latałem tandemem 3 tygodnie z czego dwa po unii na przerzutach i praktycznie wszystko ładowałem i sciągałem bokiem, więc porażka.

przypomina mi sie jak pierwszy raz ładowałem bokiem i wózkowy pomagał zarzucić plandeke, tzn podnosił mnie na widałch :D :):)
Ja to nie zarzucam, zawsze przerzucam pasy i sciągam. W atago miałem taką śliską plandekę, że zjeżdżała zawsze i już tak mi zostało przyzwyczajenie.


Post Wysłano: 20 sie 2014, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Polewanie woda z butelki podobno pomaga

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 13 lis 2014, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Witam Panów i Panie.
Z dniem wczorajszym zakończyłem karierę w firmie z Dafem. Generalnie tragedii nie było, ale to nie temat o tej firmie. Auto przez ten krótki czas, który nim powoziłem nie zawiodło ani razu, o dziwo nawet oleju dużo nie brało.
Kilometrów trochę doszło, ale już nie pamiętam ile, średnio około 12-13 tysi w miesiącu. Wrzucam ostatnie foty, na pożegnanie. 8) Jak ktoś chcę robotę z okolicy Warszawy to mogę podrzucić dane i opowiedzieć co i jak.


Post Wysłano: 14 lis 2014, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

To co teraz planujesz :?:
Parząc na twoją tendencję do wzrostu gabarytów pojazdów to penie jakieś skandynawy lub gabaryty :wink:


Post Wysłano: 14 lis 2014, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
To co teraz planujesz :?:
Parząc na twoją tendencję do wzrostu gabarytów pojazdów to penie jakieś skandynawy lub gabaryty :wink:
Nie nie, teraz że tak powiem winda w dół. Normalna naczepa, póki co firanka chociaż firma ma i chłodnie i podkontenerówki, więc różnie może być. Powrót na gwiazdę, tylko trochę blado świecącą. :wink:


Post Wysłano: 15 lis 2014, 16:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

No to czekam na prezentację nowego wozidełka :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: