| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Zjazd z A11 na Schmölln https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42808 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marecki [ 20 lip 2014, 23:07 ] |
| Tytuł: | Zjazd z A11 na Schmölln |
Jak z przejazdem przez tą miejscowość ? Jakiś czas temu jechałem to droga była całkowicie zamknięta, jak jest teraz ? Idzie przejechać ? |
|
| Autor: | Pazdz [ 21 lip 2014, 2:08 ] |
| Tytuł: | Re: Zjazd z A11 na Schmölln |
Nie idzie. Do Gramzow i na Prenzlau trzeba jechać. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|