Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sie 2006, 21:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Siema! Mój fader wrócił właśnie z Kijowa. Byli na 5 aut i stali na tamorzni 4 dni. Był tam jakiś polak co stoi tam UWAGA od BOŻEGO CIAŁA czyli 2 miesiące i nie wiadomo ile jeszcze tam będzie stał. Stoi z marchewką z Holandi. Stali w 3 samochody z firmy dwa auta już szef odkupił a na trzecie nie miał poeniędzy narazie. Kierowca dostaje 100 zł dziennie za to że tam stoi i auta pilnuje, a szef tej firmy transportowej 150 usd od rządu ukraińskiego z tym że Naczepa nadaje się już na złom bo marchewka zaczęła sie rozkładać worki miały na początku 2m. teraz mają 1m. Leje cie z naczepy jakby wode miał załadowaną i śmierdzi już na kilka metrów i smród przeszył naczepe na wylot. Kiedyś to mieli z niego zdjąć ale dołęk nie podobał sie komuś (a miał 12 m głebokości i ileś szerokości) i czekają nie wiadomo na co. Stoi jeszcze z nim ukrainiec tylko że ukrainiec stoi tylko 26 dni narazie. Fader mówił że jak o tym usłyszał to nie wierzył na początku później dopiero gadali z kolesiem to był w szoku.
Jak dla mnie stać 60 dni to jest masakra ale głupota ukraińskich urzędników nie zna granic.

Później wracali w nocy w konwoju na 5 autek. Mówił że luxio sie tak jedzie. Tylko że każdy coś gubił. Fader zgubił osłone misy olejowej, jakiś koleś opone u naczepy sie mu odkręciła, inny osłony od naczepy itp.itd.

Jak oceniacie tą sytuacje!?

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 21:26

No ładnie. Nie powiem pięknie ruskie pokazały. Ja tam wolę na wschód się nie pchać i unikam tamtego kierunku, jak diabeł święconej wody.

[ Dodano: Pon, 21.08.2006, 21:29 ]
No ładnie. Nie powiem pięknie ruskie pokazały. Ja tam wolę na wschód się nie pchać i unikam tamtego kierunku, jak diabeł święconej wody.
Dla mnie masakra i tyle.

A te zguby to tak przypadkiem, czy im ktoś czasem może pomógł :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

przepraszam że to napisze o żesz w morde jeża rany boskie 2 miesiące.. poczułem zapach marchewki, którą wyrzuciłem przed chwilą do śmieci, bo leżała zgnita 20 dni .. oo rany boskie. Dramat.

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Cytuj:

A te zguby to tak przypadkiem, czy im ktoś czasem może pomógł :?:
Zguby raczej przypadkiem. Jechali koło 23 skrótami bo jeden znał skrót zbeby w niedziele na południe być na granicy a na tym skrócie to dziury były takie że masakra to to co słabiej było przykręcone to odpadało i cześć znaleziono a cześć nie

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

a tak dodając i prostując poprzednią wypowiedź to gdzie jest konsul Polski na Ukrainie ?

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 22:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Cytuj:
a tak dodając i prostując poprzednią wypowiedź to gdzie jest konsul Polski na Ukrainie ?
W Kijowie albo we Lwowie. Tego ci nie powiem ale chyba już tak było probowane więc zostaje czekać na porządny dół na tą marchew albo aż szef wykupi auto albo opłacić mafie i auto będzie u szefa. Ale naczepa tak jak wspomniałem idzie na złom bo sie już jej nie da zdezynfekować no chyba że ją sprzedadzą do Albani albo Afryki...

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Ja chyba zostawilbym ten samochod tam i wrocil do Polski. Przeciez to cos moze sie zrobic tyle stac w jednym miejscu i w tym smrodzie. Nie chce nawet myslec co czuje ten kierowca. Nalezy mu tylko wspolczuc.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 21 sie 2006, 23:24

No ja jakbym był w takiej sytuacji to nie wiem, co bym zrobił. Pewnie bym w cholerę zostawił naczepę i wracał "wierzchem" bo skoro pisał, że naczepa nie nadawała się już do użytkowania...
A ci idioci niech dalej sobie by ją trzymali na naczepie. A firma powinna pociągnąć do odpowiedzialności zlecającego ten transport.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 7:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

Ja bym to wszystko olał i wrocil do polski chociazby z jakims innym Polskim kierowca.Ewentualnie samym koniem jak Jester

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 9:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

A myślicie ze szef tej firmy płaci temu polakowi za to ze on sobie tam siedzi na tylku ot tak poprostu ? Samym koniem watpie zeby puscil ów szef do domu..a jak byscie sie zabrali z jakims polakiem do domu to dla własnego bezpieczenstwa i dobra wyciagnołbym wszystkie swoje rzeczy z tego auta bo....juz zapewne nigdy bym go nie zobaczył,ostatecznie na zlomowco w postaci..spalonego auta.Tam niema żartów.

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 10:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Ale z drugiej strony ładna kase ten kierowca wyciagnie. Bo normalna pensja + po 100zł za 60 dni co daje 6tys. Ale jak by nie było to musi sie głupio czuć, niedość ze taki kawał czasu z dala od rodziny to jeszcze ten zapach :/

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 10:09

Tak, masz rację - zapach. Wystarczył mi dziś zapach jak otworzyłem lodówkę po kilku dniach nieobecności i "trochę" się zepsuły surowe ćwiartki kurczaka i jakieś jarzyny. Całe szczęście, że w folię były zawinięte. A ten "zapaszek" z marchewki musiał być zabójczy... Współczuję kierowcy


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 11:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

NO tyle czasu bez rodziny to chyba zaden pięniądz tego nie odda.Podejrzewam ze jakby wrocil bez zgody szefa to moze zacząć szukac nowej roboty

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 11:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2006, 13:10
Posty: 14

to na co ten szef każe mu czekać? skoro naczepa jak i towar są zniszczone to czemu nie może wrócić samym ciągnikiem :shock:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 12:24

Nie wiem na co. A jeśli, jak pisze Olek że kierowca musiałby szukać nowej pracy, to jeśli jest dobry, to w obecnej sytuacji kadrowej w wielu firmach spedycyjnych nie miałby problemu ze znalezieniem posady.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Tak, ale może w firmie w ktorej jezdzi ma płacone dobrze, a w innych nie zawsze. Bo nie wazne jest to ze ma staż, ale ile płaca.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 14:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Auto sie nie zastoi bo on sobie rozpina konia i jedzie np. do sklepu albo cuś a przez granice by go chyba nie puscili bo by wrócił bez naczepy...zresztą nie wiem.
A szef prosił tego kolesia żeby został i pilnował auta (bo to nie takie stare) i dlatego mu płaci dodatkowo 100 zł dziennie a na Ukrainie zaczyna sie robić taki burdel że głowa boli i fader pomału zaczyna rezygnować z Ukrainy.

Ostatni znajomy stał 2 tyg. bo go nikt odprawić nie chciał tak jak tej marchweki i kiedyś nasze Volvo stało 3 tygodnie i też był problem z odprawą.

Heh... jak dla mnie to ten koleś jest bohaterem. Miałem jechać w tą trase tylko nie mogłem bo miałem remont w domu i musiałęm fachowców pilnować tak to bym zrobił zdjęcia itd.

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2006, 15:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2006, 21:25
Posty: 71
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)

Cytuj:
A jeśli, jak pisze Olek że kierowca musiałby szukać nowej pracy, to jeśli jest dobry, to w obecnej sytuacji kadrowej w wielu firmach spedycyjnych nie miałby problemu ze znalezieniem posady.
zgadza sie kolego ale moze miec dobrze placone i miec juz wyrobiona "pozycje" a w nowej firmie bedzie musial sobie nato zapracowac pozatym niema pewnosci czy go niezwolnia za 3 miesiace po okresie probnym.Itak zle i tak niedobrze

_________________
http://www.weglostal.com.pl
http://www.kemipol.com.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sie 2006, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Mógłby to sam rozładować w cholerę na placu i jechać do domu. Nie rozumiem tego człowieka. Ale jak nie ma wyboru ...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2006, 10:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2006, 16:59
Posty: 1

Ale do dupy z tym wyszło Panie kierowco:Móc z TOBĄ!!!!!!!!!
(NIGDY TAM NIE POJADE):)

_________________
jest jedna rzecz, dla ktorej warto żyć...... Volvo!!!!!!!! i nie zmienia sie nic.... !!!!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: