| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Mercedes, 208] Zwrotnica https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=4273 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kalcyt13 [ 21 sie 2006, 19:08 ] |
| Tytuł: | [Mercedes, 208] Zwrotnica |
witam.jestem tu nowy i startuję od prośby. muszę zrobić zwrotnice w mojej 208-ce i w związku z tym czy ktoś z Was mógłby mi podesłać jej schemat? chcę się teoretycznie przygotować do zajęć. dziękuję i pozdrawiam |
|
| Autor: | Sewex [ 23 sie 2006, 23:00 ] |
| Tytuł: | |
ehhe schemat??? NO to racze w książce obsługi i napraw Merca 208 trzeba szukać ale w większości masz sworznie i tulejki najlepiej wszystko w komplecie kupić i z głowy stare wybijasz nowe zakładasz |
|
| Autor: | scaniairizar [ 24 sie 2006, 8:58 ] |
| Tytuł: | |
wydawnictwo WKŁ robi bardzo dobre ksiązki na temat mercedesów od 208 do 409, a 410 ma już osobną książke napraw, Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|