| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Serbia https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=42681 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mk61 [ 02 lip 2014, 10:20 ] |
| Tytuł: | Serbia |
Proszę o jakieś przydatne info o tym kraju. W piątek ruszam do Serbii na 10 dni autokarem. Jak z opłatami drogowymi? Winiety? Korupcja? Jeśli tak, to ile wziąć i ile dawać "na kawę"? Czy z językiem angielskim da się dogadać, czy tylko migowy? Którędy lepiej jechać? Przez Austrię, czy Słowację? Jakieś inne wskazówki, porady? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|